Turnaj velitele posádky 2008 - 13.12. 2008

Ačkoliv byl sraz v 11:00, skoro všichni jsme se sešli již předchozí večer v hospodě U Milánka. Někteří byli dokonce tak nedočkaví, že ani nechtěli jít dom.
Auto dal k dispozici Míla Pípa. Obšem bylo potřeba ještě jedno, a tak byl Martin Tišl přesvědčen dělat taxikáře. Jeden nejmenovaný byl dokonce tak nenažraný, že pořadatel Gusta Cabuk musel do Kostelce pro další klobásy...
1. zápas - HRANATÁ KOULE 1:3
Po dobrém začátku jsem inkasovali, ale Vojtylla vyrovnal. Pak po nevrácení se Kabelky jsme opět kapitulovali. V závěru přišel 3. gól.
Ihned po tom jsme hráli další zápas - proti prvoligovému COLASU. Výsledek byl 2:1 pro nás a gól nam nedal ani obávaný studýnský střelec Špendlíček Milan (protože tam ani nebyl). I když je to NEUVĚŘITELNÉ, první gól dal Pína. Ale věrný své pověsti okamžitě zařídil i vyrovnání. Ale NEMOŽNÉ SE STALO SKUTEČNOSTÍ a Pína skóroval ještě jednou.
Zápas číslo 3. Soupeř Jamné, Jamné, to jsou body ... Z tohoto utkání by nám stačila i remíza, ale vědomi si textu z písničky o bodech snadných jsme zvítězili s přehledem 2:0. První gól dal V. Tišl, druhý dal po neuvěřitelné soupeřově chybě běloruský hokejový reprezentant Jirka Skabelka. Vítězství se rovnalo postupu do semifinále.
Tam nás čekal nepřijemný soupeř - PČR. První gól co dal Vojta Tišl rozhodčí neuznal, protože míč prý nebyl za čárou. Druhý gól co dal Vojta Tišl rozhodčí opět neuznal, protože ho dal Vojta Tišl. A tak skóre otevřel pravým palcem Prchal. Druhou branku dal mladý internet, bratr místního exibicionisty. Poté co útok nepomohl obraně jsme během minuty 3x inkasovali a svého soupeře přejmenovali na zkorumpovance, zloděje a rozkradače! A to jsme s nima měli i společnou kabinu. Pak po vyloučení jednoho z našich jsme se věnovali spíše okopávání a faulování. Konečný výsledek byl tedy 3:6. zápas o 3. místo - SPORTVEL vs. KALVÁRIE 2:3
Zápas jsme začali velice dobře - Vojta Tišl dal na 1:0. Po soupeřově vyronání jsme se opět dostali do vedení. Ale ukázalo se, že přítomnost našeho sponzora je pro nás svazující a tak jsme možná proto prohráli 2:3 a obsadili tak 4. místo.

Konečné pořadí:
1. PČR
2. Hranatá koule
3. Kalvárie
4. SPORTVEL
5. ...

Za zmínku stojí i že Vojta Tišl se stal 2. nejlepším střelcem turnaje.

 

SEZNAM SKORO
ZATČENÝCH

  • Milan Pípa
  • Libor Veselý
  • Kamil Prchal
  • Vašek Zeman
  • Vojta Tišl
  • Jirka Kabelka
  • Mirek Pauser
  • Tomáš Mesz
  • Lukáš Zeman