Zimní Sportvel cup 2008 - 16.2. 2008

V sobotu 16.2. 2008 byl uspořádán zímní Sportvel cup. Vše proběhlo za účasti 10 týmu v hale SK Jihlava - na modetě. Týmy byly rozděleny do dvou pětičlenných skupin a z každé postupovali čtyři do závěrečných vyřazovacích bojů. Ve skupině "A", která odstartovala již v 8:00 se utkali El Clasico, Máma, Bedrfazóny, Starlet a Dorost. V "béčku" od 11:00 na sebe narazili Střížov, Studénky, Some, Sportvel a Brtnice.
Černý Petr a tudíž nepostup ze skupiny zůstal týmům Bedrfazóny a Some. Ve čtvrtfinále byl k vidění pouze jeden vyrovnaný zápas, svedli ho proti sobě Brtnice a Dorost. Postoupit ale může jen jeden a úspěšnější v penaltovém rozstřelu byli mladíci z Puklic, kteří proměnili všechny své pokusy. Ovšem to byla pro ně konečná a v semifinále jednoznačně prohráli se Studénkami. Ve druhém souboji o finále pořádající Sportvel jen těsně nestačil na Starlet.
V soubojích o medaile Sportvel jednoznačně přehrál Dorost a Starlet se štěstím porazil 1:0 Studénky - gólem mezi nohy studýnského brankáře. Tento jeho zákrok byl odměněn švihadlem jako největší KIKS turnaje.

Konečné pořadí turnaje:
1. Starlet
2. Studénky
3. Sportvel
4. Dorost Puklice
5. Máma
6. Brtnice
7. Střížov
8. El Clasico
9. Some
10. Bedrfazóny

Individuální ocenění:
Nejlepší hráč: Milan Špendlíček (Studénky)
Nejlepší střelec: Tomáš Vystrčil (Starlet)
Nejlepší brankář: Libor Veselý (Sportvel)
Největší kiks: Petr Krčál (Studénky)